Oferty pracy

OPERATOR CNC

Zakres zadań:

·         prawidłowe wykonanie detali na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej

·         właściwy dobór narzędzi skrawających, oprzyrządowania, kolejności wykonywanych operacji i zabiegów oraz parametrów obróbki

·         pisanie prostych programów z panelu operatorskiego

·         wykonywanie pomiarów, kontroli międzyoperacyjnej i końcowej

·         dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi oraz porządku w miejscu i na stanowisku pracy

Wymagania:

·         bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

·         doświadczenie w pracy z maszynami CNC

·         doświadczenie w pracy przy obrabiarkach konwencjonalnych (tokarka, frezarka)

·         znajomość sterowania OKUMA OSP-200,300 Fanuc, Heidenhain

·         praktyczna znajomość technologii, norm obróbki skrawaniem

·         umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem i aparaturą kontrolno-pomiarową

·         wysoka kultura pracy oraz kultura techniczna

·         dobra organizacja i dyscyplina pracy oraz samodzielność, zaangażowanie i dokładność

·         zdolność pracy pod presją czasu, konsekwencja w działaniu

·         gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia

·         ciekawą pracę w polskiej firmie oferującej kompletne technologie mycia przemysłowego z zastosowaniem ultradźwięków

·         możliwość szkoleń w zakresie obsługi programów

·         bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport)

Złóż aplikacje
KONSTRUKTOR

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Lublin

·         projektowanie maszyn i urządzeń

·         opracowywanie koncepcji technologiczno-produkcyjnych dla nowych urządzeń

·         sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej

·         dobór podzespołów do projektowanych urządzeń

·         opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji techniczno-ruchowej urządzeń (DTR)

·         kontrolowanie procesu produkcji

·         uczestnictwo w pracach zespołu interdyscyplinarnego

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i budowa maszyn

·         doświadczenie na stanowisku konstruktora

·         bardzo dobra umiejętność projektowania w środowisku 3D

·         bardzo dobra umiejętność tworzenia dokumentacji wykonawczej 2D

·         wiedza dotycząca procesu obróbki blach, mechaniki, napędów, instalacji pneumatycznych

·         komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·         zaangażowanie i silna motywacja

·         kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu

·         dyspozycyjność

·         prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych