Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Lublin

Zakres zadań:

·         projektowanie maszyn i urządzeń

·         opracowywanie koncepcji technologiczno-produkcyjnych dla nowych urządzeń

·         sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej

·         dobór podzespołów do projektowanych urządzeń

·         opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji techniczno-ruchowej urządzeń (DTR)

·         kontrolowanie procesu produkcji

·         uczestnictwo w pracach zespołu interdyscyplinarnego

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i budowa maszyn

·         doświadczenie na stanowisku konstruktora

·         bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

·         bardzo dobra umiejętność projektowania w środowisku 3D

·         bardzo dobra umiejętność tworzenia dokumentacji wykonawczej 2D

·         wiedza dotycząca procesu obróbki blach, mechaniki, napędów, instalacji pneumatycznych

·         komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·         zaangażowanie i silna motywacja

·         kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu

·         dyspozycyjność

·         prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia

·         ciekawą pracę w polskiej firmie oferującej kompletne technologie mycia przemysłowego z zastosowaniem ultradźwięków

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·         możliwość szkoleń w zakresie obsługi programów

·         bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport)

Złóż aplikacje
INŻYNIER SPRZEDAŻY/DORADCA TECHNICZNY

INŻYNIER SPRZEDAŻY/ DORADCA TECHNICZNY

·         sprzedaż produktów dedykowanych firmom przemysłowym na terenie Polski

·         rozwój długofalowych relacji z istniejącymi klientami firmy

·         realizacja założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy

·         raportowanie do bezpośredniego przełożonego

·         bieżąca analiza sprzedaży

·         profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

·         przygotowywanie ofert handlowych

·         obsługa posprzedażowa

·         współorganizowanie i prowadzenie szkoleń dla klientów

·         uczestnictwo w imprezach wystawienniczych w kraju i zagranicą

Wymagania:

·         umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych

·         silna motywacja do osiągnięcia założonych celów oraz samodyscyplina

·         wykształcenie minimum średnie – preferowane kierunki techniczne

·         wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

·         umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientem na różnych szczeblach w organizacji

·         samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy

·         bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office

Mile widziane:

·         Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłowej

·         doświadczenie w obsłudze klientów w kanale B2B (automotive, lotnictwo i pokrewne)

·         znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·         znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania

Oferujemy:

·         duże możliwości rozwoju