Nadrzędny cel: wysokie standardy jakości 10 Sep 2015

10 września na łamach Magazynu Polski Przemysł ukazał się bardzo ciekawy materiał o naszej Firmie. Wiele cennych uwag, informacji o strategii i misji Firmy, a także własnych doświadczeń przekazał sam Prezes  GT85 Zbigniew Kurant. Poniżej zamieszczamy wybrane fragmenty i wypowiedzi:

 „Od momentu skonstruowania pierwszego urządzenia myjącego w GT85 mija dziś 8 lat. Przez ten czas, stawiając na rozwój i innowacyjność, stworzyliśmy jedną z bardziej kompleksowych ofert. Obecnie GT85 to prawie 80 osób załogi oraz perspektywa stworzenia kolejnych miejsc pracy. Dla mnie to ogromna satysfakcja, że w Lublinie, na wschodzie Polski, dajemy młodym, a przede wszystkim ambitnym ludziom miejsce pracy i rozwoju. Moja kadra to mój sukces. Jeszcze 10 lat temu marzyłem, idąc po hali kontrahenta, by w jego linii stała nasza maszyna. A teraz? Teraz rozmawiamy z nim o całej technologii.”

 

„Bazując na doświadczeniu w pracy z klientami, mogę powiedzieć, że projektowanie i produkcja przemysłowych urządzeń myjących oznacza w większości wypadków stworzenie urządzenia ściśle dostosowanego do potrzeb konkretnego klient.”

„Klienci, którzy z nami współpracują, dbają o bardzo wysokie standardy jakości i to one stanowią ich cel nadrzędny, tak jak i nasz – dodaje prezes. – Świadomość tego, że mycie to kluczowy element procesu produkcji, stawia nas w pozycji partnera. Klient wie, czego potrzebuje, i jest świadomy problemu, a my wiemy, jak go rozwiązać. To dogodna płaszczyzna dla porozumienia i akceptacji rozwiązań”

 

Wywiad w całości: Wywiad do pobrania oraz link bezpośredni do artykułu  link do strony Polski Przemysl 

Zobacz też

Drugi rok z rzędu nasze stoisko targowe pośród najlepszych.

czytaj całość

Z przyjemnością informujemy, że od września 2015 firma GT85 rozpoczęła produkcję urządzeń marki TARRA w Zakład Produkcji Urządzeń na terenie lubelskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Braci Krausse 6.

czytaj całość

W tym roku mieliśmy przyjemność być głównym sponsorem tego wydarzenia!

czytaj całość