Podsumowanie targów ITM Polska 2017 03 Jul 2017

Chcemy gorąco podziękować za odwiedzenie stoiska firmy GT85 Polska podczas targów ITM Polska 2017.

W tym roku mieliśmy przyjemność prezentować Państwu innowacyjne urządzenie myjące TARRA Compact 100 w specyfikacji 2017. Ponad to prezentowaliśmy całościową ofertę urządzeń myjących TARRA - Smart, Ultra oraz Expert oraz rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych TARRA Robotics.

W tegorocznej edycji targów udział wzięło niemal 1000 wystawców z 23 krajów. Odbyliśmy wiele bardzo owocnych rozmów z potencjalnymi kontrahentami, mieliśmy także przyjemność przygotować prelekcje na temat roli mycia przemysłowego w przemyśle obróbczym.

Celem GT85 Polska jest konsekwentne dostarczanie produktów, rozwiązań i standardów o najwyższej jakości. Dzięki ciągłemu rozwojowi i samodoskonaleniu firma z powodzeniem troszczy się o pełną satysfakcję i zaufanie swoich Klientów.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii oraz filmu podsumowującego wydarzenia na naszym stoisku podczas pracowitego tygodnia w Poznaniu.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zobacz też

W dniach 29.09. – 01.10.2015 firma GT85 miała przyjemność gościć w charakterze wystawcy na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

czytaj całość

Chcesz z nami zmieniać oblicze przemysłu? Zapraszamy.

czytaj całość

Drugi rok z rzędu GT85 Polska laureatem w kategorii "Innowacyjność"

czytaj całość