Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublin 27 Nov 2017

W piątek 24 listopada w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się Gala podsumowująca jubileuszową, 10-tą edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin. Miło nam poinformować, że GT85 Polska już po raz trzeci z rzędu zostało laureatem nagrody w kategorii „Innowacyjność”.

Nagrody przyznano łącznie w 5 kategoriach. W tym roku, w tej samej kategorii co GT85 Polska wyróżniono także Instytut Genetyki i Immunologii GENIM. W ciągu 10 edycji w konkursie udział wzięło ponad 400 lubelskich firm, z czego ponad 60 nagrodzono.

- To prawdziwi ambasadorowie naszego miasta w kraju i na świecie. Jestem dumny, że mamy w Lublinie takich przedsiębiorców. To m.in. dzięki nim Lublin może tak dynamicznie się rozwijać, oferować swoim mieszkańcom nowe miejsca pracy i budować swoją pozycję na gospodarczej mapie Polski” – podkreślał Prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublin ma charakter honorowy i prestiżowy. Jest potwierdzeniem wysokich standardów biznesowych przedsiębiorstwa oraz jego pozycji na gospodarczej mapie Lublina. Laureaci nagrody współtworzą grono najlepszych przedstawicieli lubelskiego biznesu.

Zobacz też

Dziękujemy za spotkania i rozmowy podczas targów w Poznaniu

czytaj całość

Zacieśniamy współpracę ze środowiskiem akademickim na rzecz rozwoju produktów.

czytaj całość

Kolejny rok w czołówce najlepszych firm województwa lubelskiego.

czytaj całość