Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublin 27 Nov 2017

W piątek 24 listopada w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się Gala podsumowująca jubileuszową, 10-tą edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin. Miło nam poinformować, że GT85 Polska już po raz trzeci z rzędu zostało laureatem nagrody w kategorii „Innowacyjność”.

Nagrody przyznano łącznie w 5 kategoriach. W tym roku, w tej samej kategorii co GT85 Polska wyróżniono także Instytut Genetyki i Immunologii GENIM. W ciągu 10 edycji w konkursie udział wzięło ponad 400 lubelskich firm, z czego ponad 60 nagrodzono.

- To prawdziwi ambasadorowie naszego miasta w kraju i na świecie. Jestem dumny, że mamy w Lublinie takich przedsiębiorców. To m.in. dzięki nim Lublin może tak dynamicznie się rozwijać, oferować swoim mieszkańcom nowe miejsca pracy i budować swoją pozycję na gospodarczej mapie Polski” – podkreślał Prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublin ma charakter honorowy i prestiżowy. Jest potwierdzeniem wysokich standardów biznesowych przedsiębiorstwa oraz jego pozycji na gospodarczej mapie Lublina. Laureaci nagrody współtworzą grono najlepszych przedstawicieli lubelskiego biznesu.

Zobacz też

EVT GmbH zostało oficjalnym dystrybutorem urządzeń TARRA na rynku niemieckim

czytaj całość

Pierwsze miejsce w Województwie Lubelskim oraz czterdzieste w Polsce to powody do dumy.

czytaj całość

Z przyjemnością informujemy, że od września 2015 firma GT85 rozpoczęła produkcję urządzeń marki TARRA w Zakład Produkcji Urządzeń na terenie lubelskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Braci Krausse 6.

czytaj całość