GT85 Polska na konferencji Automotive Production Support 12 Apr 2018

W dniu 24 Kwietnia 2018 zapraszamy Państwa do Wrocławia na 3. edycję konferencji motoryzacyjnej Automotive Production Support. W tym roku firma GT85 Polska jest oficjalnym partnerem konferencji.

W czasie trwania eventu przygotowaliśmy dla Państwa pokazy urządzenia myjącego TARRA Compact 100 (Złoty Medal ITM 2016, Złoty Medal TOOLEX 2017), a nasi przedstawiciele będą dostępni do konsultacji w obszarze technologii mycia i odtłuszczania.

Automotive Production Support to zamknięte spotkania branżowe w nowej formule konferencji motoryzacyjnej na polskim rynku. Grupy robocze, wykłady, case study, prezentacje narzędzi  i usług oraz konsultacje techniczne. Celem spotkania jest zaprezentowanie polskiego rynku automotive, jako rynku innowacyjnego. Pokazanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jako instrumentów, które znajdują się w zasięgu ręki.

Więcej informacji, rejestracja na oficjalnej stronie eventu: www.production-support.pl

Zobacz też

W dniach 29.09. – 01.10.2015 firma GT85 miała przyjemność gościć w charakterze wystawcy na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

czytaj całość

Zapraszamy na stoisko GT85 Polska na 9. Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki w Sosnowcu

czytaj całość

Drugi rok z rzędu GT85 Polska laureatem w kategorii "Innowacyjność"

czytaj całość