GT85 Polska oraz EVT GmbH podpisały umowę o współpracy 15 Nov 2017

Podczas tegorocznych targów Parts2Clean w Suttgarcie GT85 Polska Sp. z o.o. oraz niemiecka firma EVT GmbH podpisały umowę o współpracy. Podpisy na dokumencie złożyli Prezes GT85 Polska Zbigniew Kurant oraz Harald Eiberger, Prezes firmy EVT. Podpisanie porozumienia jest dla obydwu Partnerów szansą na jeszcze lepsze zaspokojenie potrzeb klientów w zakresie doboru technologii mycia przemysłowego.

W myśl porozumienia EVT zostało wyłącznym dystrybutorem należącej do GT85 Polska marki TARRA na niemieckim rynku. Partner GT85 Polska będzie także świadczył serwis i obsługę posprzedażową urządzeń TARRA w swoim kraju. Analogicznie, GT85 Polska zajmie się sprzedażą maszyn produkcji EVT w Polsce.

EVT to firma specjalizująca się w myciu przemysłowym z użyciem węglowodorów i alkoholi, podczas gdy GT85 Polska jest liderem w technologii mycia przemysłowego w roztworach wodnych. Działalność i oferta obydwu firm doskonale się uzupełnia, co stanowi niewątpliwą korzyść z perspektywy klienta. W efekcie podpisania porozumienia, zarówno GT85 Polska, jaki EVT będą mogły zaoferować na polskim i niemieckim rynku technologię mycia najlepiej dopasowaną do wyzwań, z którymi zmagają się ich klienci.

Zobacz też

Myjnia wykorzystująca zjawisko próżni w procesie mycia wyróżniona podczas targów ITM Polska 2016

czytaj całość

Drugi rok z rzędu GT85 Polska laureatem w kategorii "Innowacyjność"

czytaj całość

Zapraszamy na stoisko GT85 Polska podczas Warsaw Industry Week w dniach 7-9.11.2016

czytaj całość