Drużyna SPICE GEARS z nagrodą JUDGES AWARD 2016 18 Apr 2016

Sponsorowana przez GT85 Polska - producenta myjni przemysłowych oraz urządzeń dla przemysłu drużyna SPICE GEARS reprezentująca Polskę na międzynarodowych zawodach FIRST Robotics Competiton 2016 wraca do Polski z nagrodą Judges Award 2016.

Awans do finałów konkursu w Stanach Zjednoczonych zabrakło niewiele, bo tylko jednego miejsca. Drużyna z Polski została jednak zauważona i otrzymała od sędziów prestiżową nagrodę "Judges Award 2016". Nagroda przyznawana jest za całokształt pracy, organizacji i występu drużyny: innowacje, postawę podczas zawodów, prezentację podczas konkursu, kontakty z innymi drużynami oraz działania marketingowe w tym social media.

FIRST Robotics Competition to międzynarodowy konkurs skierowany młodych ludzi z całego świata. Każdego roku, drużyny składające się z uczniów szkół średnich i ich mentorów (specjalistów, którzy ukierunkowują i pomagają uczniom w zrealizowaniu zadania) pracują przez sześć tygodni, aby zbudować robota (ważącego nawet do 50 kg), którego celem będzie spełnianie określonego w danym sezonie celu. Gra zmienia się każdego roku, aby zachować świeżość i dać pole do popisu każdej drużynie.

Gratulujemy drużynie SPICE GEARS udanego startu oraz liczymy na kolejne w kolejnych edycjach FIRST Robotics Competition.

Zobacz też

Sponsorowana przez GT85 Polska, drużyna SPICE GEARS poznała już zadanie na tegoroczny konkurs FIRST Robotics Competition.

czytaj całość

Po raz trzeci doceniono nas w kategorii - Innowacyjność

czytaj całość

W dniach 29.09. – 01.10.2015 firma GT85 miała przyjemność gościć w charakterze wystawcy na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

czytaj całość