Nagrodzeni za INNOWACYJNOŚĆ 20 Oct 2015

GT85 Polska laureatem Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas 8.Gali Przedsiębiorczości z udziałem ponad 200 przedstawicieli lubelskiego biznesu.

Tegoroczną edycję Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin swoim patronatem honorowym objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Patronatem merytorycznym została Rada Przedsiębiorczości Lubelszczyzny.

Nagrodę Główną w kategorii INNOWACYJNOŚĆ otrzymała firma GT85 Polska Sp. z o.o. za wykorzystanie procesu kawitacji w technologii mycia i oczyszczania ultradźwiękowego w myjkach TARRA produkowanych przez spółkę.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublin została ustanowiona w 2008 roku. Jej celem jest uhonorowanie firm przyczyniających się do rozwoju potencjału gospodarczego Lublina, przy zastosowaniu najlepszych praktyki w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Konkurs ma w swoim założeniu promocję przedsiębiorstw, które cechują się stabilnością rozwoju i dobrymi wynikami finansowymi, przy jednoczesnym przejrzystym działaniu i oddziaływaniu na korzyść swojego otoczenia.

Zobacz też

W tym roku jesteśmy w Pawilonie 7A, Stoisko nr 8.

czytaj całość

Spotkajmy się na stoisku GT85 Polska w dniach 3-5 Października

czytaj całość

Dziękujemy za spotkania i rozmowy podczas targów w Poznaniu

czytaj całość