Dziękujemy za spotkania na targach TOOLEX 08 Oct 2017

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska firmy GT85 Polska podczas 10 jubileuszowej edycji targów TOOLEX. 

W tym roku mieliśmy przyjemność zaprezentować Państwu myjnię TARRA Compact 100 w specyfikacji 2017. Z satysfakcją informujemy, że gwiazdą tegorocznego TOOLEX-u okazał się być jednak nie tylko model 100, ale cała seria maszyn TARRA Compact, które nagrodzono Złotym Medalem Targów. Jest to pierwsze takie wyróżnienie dla firmy z branży mycia przemysłowego w historii targów TOOLEX.

Ponadto, prezentowaliśmy całościową ofertę urządzeń myjących TARRA - Smart, Ultra i Expert, rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych TARRA Robotics oraz chemię przemysłową Roklin i Ruster.

W tegorocznej edycji targów uczestniczyło prawie 500 wystawców z 14 krajów. Przez 3 dni targów odbyliśmy ok. 100 spotkań i przeprowadziliśmy 3 wykłady na temat technologii mycia przemysłowego w przemyśle obróbczym.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć z wydarzenia, które miało miejsce w dniach 3-5 października i jednocześnie zapraszamy na kolejne targi TOOLEX w przyszłym roku.

Do zobaczenia!

Zobacz też

Zapraszamy na relacje filmową z targów i stoiska GT85 Polska

czytaj całość

Naszym Klientom, Przyjaciołom i Współpracownikom składamy także serdecznie życzenia zdrowia, szczęścia oraz samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

czytaj całość

W tym roku mieliśmy przyjemność być głównym sponsorem tego wydarzenia!

czytaj całość