GT85 Polska "Diamentem Forbes'a" 2017 01 Feb 2017

GT85 Polska zwyciężyła w najnowszej edycji corocznego rankingu publikowanego przez magazyn Forbes.

„Diamenty Forbesa” to prestiżowy ranking firm, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Ranking prowadzony jest w trzech kategoriach uwzględniających przychody ze sprzedaży: firmy małe (przychody od 5 do 50 mln zł), firmy średnie (przychody od 50 do 250 mln zł)   oraz firmy duże (przychody powyżej 250 mln zł).

W kategorii firm o przychodach od 5 do 50 mln zł GT85 Polska zajęło I miejsce w Województwie Lubelskim uzyskując tym samym tytuł „Diament Forbesa 2017”. Warto przy tym zauważyć, że jest to debiut lubelskiej firmy w tym prestiżowym zestawieniu. Co więcej, GT85 Polska uplasowało się na bardzo wysokim 40 miejscu w skali kraju, będąc tym samym jedynym przedsiębiorstwem z Województwa Lubelskiego, które zostało sklasyfikowane w pierwszej 100 na liście ogólnopolskiej.

„Zwycięstwo w prestiżowym zestawieniu magazynu Forbes to oczywiście wielka satysfakcja, ale przede wszystkim rezultat codziennej, ciężkiej pracy. W GT85 Polska od zawsze priorytetem jest jakość naszych produktów. Podziękowania należą się całemu zespołowi naszej firmy.  Zaangażowanie ambitnych i nie bojących się wyzwań ludzi daje efekt w postaci innowacyjnych i skutecznych rozwiązań, które wybierają klienci z Polski i zagranicy. Oczywiście dziękuję także  klientom za zaufanie, którego postaramy się nigdy nie zawieść.” - mówi Prezes Zarządu GT85 Polska Zbigniew Kurant.

 

 

Zobacz też

W dniach 29.09. – 01.10.2015 firma GT85 miała przyjemność gościć w charakterze wystawcy na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

czytaj całość

Zapraszamy na relacje filmową z targów i stoiska GT85 Polska

czytaj całość

Drugi rok z rzędu GT85 Polska laureatem w kategorii "Innowacyjność"

czytaj całość